odpowiedni-montaz-okien-postaw-na-jakosc

Odpowiedni montaż okien – postaw na jakość!

Okna są wizytówką naszego domu, źródłem światła, ochroną przed zimnem i niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Jednak zakup dobrej jakości, solidnych okien to nie wszystko. Niezwykle ważny jest także odpowiedni montaż, który zapewni nam trwałość okien oraz będzie przeprowadzony w sposób bezpieczny. Nie warto oszczędzać na tej usłudze i zatrudniać niewykwalifikowanych monterów. Najbezpieczniej i najrozsądniej będzie skorzystać z usług ekipy montażystów współpracującej z producentem okien, które wybraliśmy. Wówczas możemy mieć pewność, że są oni doświadczeni i wiedzą, jak postępować z danym rodzajem okien.

Jak dokonać montażu okien PCV?

Krakowska firma Naszeokna.com zatrudnia ekipę wykwalifikowanych montażystów, którzy chętnie dokonają dla Państwa montażu okien po ich za kupie. Każdego roku przechodzą oni szkolenia, które mają na celu podnieść ich kwalifikacje i zapoznać z nowymi systemami okiennymi. Techniki montażu są dostosowane do rodzaju budynku i okien, które mają być zainstalowane. Wszystko musi być wykonane na najwyższym poziomie profesjonalizmu, aby zabezpieczyć okna przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych, akustycznych czy mechanicznych. Dlatego też stosuje się najlepsze produkty, takie jak pianki poliuretanowe, najlepszej jakości kotwy i dyble. Okna podczas zakupu są już wstępnie przygotowane do montażu, to znaczy, że posiadają specjalną listwę montażową oraz uszczelki, które znajdują się pomiędzy ościeżnicą a listwą parapetową. Jest to bardzo ważny element, który wpływa na większą izolację budynku. Po wykonaniu montażu okna, należy zadbać jeszcze o prace wykończeniowe, czyli instalację parapetu, izolację pomiędzy parapetem i ościeżnicą.

By dbać o renomę firmy, montażyści kierują się rygorystycznymi regułami, zarówno w kwestii montażu okien jak i zachowania czystości, czy dbałości o konstrukcję budynku. Używanie najwyższej jakości narzędzi oraz zabezpieczeń, pozwala chronić podłogi, ściany, czy inne elementy naszego domu przed uszkodzeniami. Montaż okien PCV dokonywany jest solidnie, ale powoli i bezpiecznie. Nasi pracownicy usuwają cały bałagan, gruz i kurz, który wytworzyli. Stare okna są przez nich zabierana do utylizacji, co ułatwia klientom zadanie pozbycia się śmieci.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów, dbałość o procedury oraz solidność montażu są gwarancją dobrego funkcjonowania okien przez długie lata.

Więcej na temat montażu okien można przeczytać na http://naszeokna.com/montaz-okien-pcv-krakow/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seventeen − 16 =